Childs Farm

childs-farm-logo

Kosmetyki Naturalne dla dzieci Childs Farm

„Tak naturalne jak sielski krajobraz”

Produkty Childs Farm są tak naturalne, jak to tylko możliwe, delikatne i łagodne – zaprojektowane specjalnie dla skóry i włosów dziecka. A do tego – działają!

Childs Farm to brytyjska marka kosmetyków dla dzieci wykorzystująca wyłącznie naturalne składniki i jako jedyna oferująca produkty do kąpieli z wykorzystaniem słynącego ze swoich dobroczynnych właściwości olejku arganowego, by zapewnić aktywne odżywienie i nawilżenie skóry i włosów dziecka.

Motto firmy „tak naturalne jak sielski krajobraz” – nie jest tylko zwykłym chwytem reklamowym. Formuła produktów opiera się wyłącznie na naturalnych czynnikach myjących i pozbawiona jest: parabenów, SLS, olejów mineralnych oraz sztucznych barwników. Wszystkie produkty Childs Farm zostały dermatologicznie przetestowane i zatwierdzone. Badania kliniczne przeprowadzone w listopadzie 2013 potwierdziły, że kosmetyki te nie tylko są wyjątkowo łagodne i bezpieczne dla skóry, ale także wskazane dla skóry z egzemą. Oprócz tego są one polecane przez pediatrów jako odpowiednie dla noworodków i dzieci w każdym wieku.

Wszystkie produkty są bogate w naturalne ekstrakty, takie jak: miód oraz olejki z organicznej słodkiej pomarańczy, organicznej mandarynki, truskawki i organicznej mięty, co sprawia, że skóra naszych pociech jest czysta i doskonale odświeżona, a włosy łatwe do rozczesania.

Z apetyczną nutą truskawki i organicznej mięty, odświeżającym zapachem mandarynki i słodkiej pomarańczy, te cieszące zmysły produkty zapewnią maksymalną czystość i świeżość naszych pociech. Childs Farm przeniesie Was w sielską krainę wiejskiego krajobrazu. Produkty te są wytwarzane – od momentu zebrania roślin aż do pozyskania gotowego produktu – w Wielkiej Brytanii. A Joanna Jensen, twórczyni marki Childs Farm – kocha brytyjski krajobraz, razem z całym inwentarzem zwierząt, głównie koni, które ją niezmiennie fascynują. Kosmetyki zaprojektowane są dla dzieci w wieku 3-10 lat, a oddziałujące na wyobraźnię opakowania odzwierciedlają prawdziwe zwierzęta i kucyki, które mieszkają na farmie Joanny – Childs Farm – w uroczym i sielskim Hampshire.

Produkty nie zawierają surowców pochodzenia zwierzęcego.
10517373_689479871138637_2451211981266408055_o

Wszystkie kosmetyki Childs Farm otrzymały na rok 2013/2014 Znak Jakości VIVA Fundacji „Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt – Viva”, która jest wydawcą Miesięcznika VEGE.
Znakiem jakości Viva oznaczane są produkty wyłącznie roślinne skierowane dla wegetarian i wegan, wyprodukowane wyłącznie z surowców roślinnych, nietestowane na zwierzętach, wyprodukowane bez sztucznych surowców czy dodatków.

Childs

Write a comment