Jason Natural Cosmetics – naturalne kosmetyki pielęgnacyjne

132

Kluczową wartością tej wizjonerskiej firmy jest oferowanie naturalnych produktów zawierających czyste, organiczne składniki, które wspierają zdrowe funkcjonowanie naszej skóry i włosów. Obecnie konsumenci stają się coraz bardziej świadomi szerokiego wachlarza dodatków chemicznych, które kładą na swój talerz i które nakładają na swoją skórę oraz tego, że wiele z nich jest toksycznych! Te komponenty, oprócz tego, że szkodzą nam i naszej planecie  są całkowicie zbędnym dodatkiem do kosmetyków.

Misją marki Jason jest stosowanie wyłącznie składników pochodzących z najlepszego i najbardziej zaufanego źródła – ze skarbnicy natury. W produktach tej firmy nie ma szkodliwych, sztucznych dodatków, a opakowania są biodegradowalne i podlegają recyclingowi. Jason Natural Cosmetics nie używa żadnych składników pochodzenia zwierzęcego ani nie stosuje testów na zwierzętach. Produkty Jason mogą być używane przez wegan – nie muszących się obawiać, że złamią swoje zasady etyczne.

A co dla wielu ważne – kosmetyki pachną wręcz zniewalająco i to wyłącznie za sprawą naturalnych aromatów. Poszukujący bezzapachowych środków do pielęgnacji ciała jednak również będą usatysfakcjonowani – w bogatej ofercie Jasona znajdą coś i dla siebie.

JasonEveryday

Jason oferuje swoim klientom szeroki wybór produktów ukierunkowanych na kompleksową pielęgnację: produkty przeciwzmarszczkowe, szampony i odżywki do włosów, kremy i olejki do twarzy, produkty myjące i balsamy do ciała, produkty dla niemowląt i starszych dzieci, produkty do pielęgnacji jamy ustnej, a także zestawy podróżne, umożliwiające cieszenie się ulubionymi kosmetykami podczas wszelkich wyjazdów.

Nawilżające właściwości aloesu dają ukojenie suchej skórze, antybakteryjne działanie olejku drzewa herbacianego niesie pomoc tej zapalnie podrażnionej. Olej konopny, witamina E i C odżywiają i chronią skórę, delikatnie, ale skutecznie działając nawet w przypadku jej  dużej wrażliwości. To tylko niektóre z wielu wykorzystanych w kosmetykach Jasona skarbów natury – każdy z łatwością znajdzie wśród nich odpowiedź na swoje pielęgnacyjne potrzeby.

Dostępne duże opakowania gwarantują, że kosmetyk nie zniknie tak szybko, nawet jeśli będzie używać go wieloosobowa rodzina.

Jason wytwarza swoje produkty w świetnie wyposażonej fabryce w Culver City w Kalifornii. Firma posiada całkowitą kontrolę nad jakością i integralnością swojej linii produkcyjnej. Wszystkie komponenty są pochodzenia roślinnego i są dokładnie badane przez grupę analityków i chemików, by móc zagwarantować, że są tym, czym powinny być oraz że nie zawierają żadnych niepożądanych domieszek.

jason_banner

Write a comment