Natures Aid

logoNaturesAid

Marka Natures Aid – naturalne suplementy brytyjskie

Firma Natures Aid od 30 lat zajmuje się produkcją i dostarczaniem na rynek najwyższej jakości suplementów diety. Ich filozofią jest zapewnienie najbardziej wartościowych produktów, które pomagają w utrzymaniu zdrowia i równowagi całego organizmu.

Firma ma pełną kontrolę nad procesem produkcyjnym, sami wytwarzają suplementy w specjalnie do tego celu wybudowanej fabryce.  Wszystkie produkty Natures Aid posiadają certyfikat GMP (Dobra Praktyka Produkcyjna), co świadczy o wysokiej jakości procesu produkcyjnego i  produktów. Co więcej, firma Natures Aid, w swojej misji dostarczania jak najwyższej jakości suplementów, poszła o krok dalej –  w kierunku spełnienia standardów farmaceutycznych. Uzyskawszy licencję Pharmaceutical Manufacturing, jako pierwsza firma produkcyjna z Wielkiej Brytanii otrzymała certyfikat  Traditional Herbal Registration (THR), co oznacza, że produkty spełniają kryteria dotyczące jakości, bezpieczeństwa i tradycyjnego zastosowania zgodnie z unijną dyrektywą nr 2004/24/EC.

Własne zaplecze i pełna kontrola nad procesem produkcyjnym dały firmie Natures  Aid  możliwość wytwarzania suplementów w krótkich seriach, co pozwala na zachowanie świeżości składników i utrzymanie pozostałych parametrów jakościowych na bardzo wysokim poziomie. Laboratoria Natures Aid wdrożyły surowy system kontroli jakości, w ramach którego wszystkie surowce i komponenty są w 100% naturalne i poddawane są testom biochemicznym mającym ocenić, czy spełniają kryteria wysokiej przyswajalności i biodostępności.

slika-1-naslovna-sonesta-12-600

Natures Aid nigdy nie testuje swoich produktów na zwierzętach, a tam gdzie to możliwe, stara się, aby były one odpowiednie dla wegetarian i wegan.

Dlaczego warto wybrać markę suplementów Natures Aid

•    Standaryzowane ekstrakty ziołowe

Produkty ziołowe Natures Aid zostały wyprodukowane z wykorzystaniem standaryzowanych ekstraktów ziołowych, co gwarantuje ich czystość, działanie i jakość.

•    Wolne od

Wszystkie produkty Natures Aid są wolne od sztucznych aromatów, barwników, konserwantów i glutenu, jak również nie są naświetlane.

•    Bez tłuszczy utwardzonych

Tłuszcze utwardzone zostały powiązane z powstawaniem wielu schorzeń, dlatego Natures Aid nie stosuje ich w swoich produktach.

•    Bez GMO

Produkty Natures Aid są wolne od GMO

•    Chelatowane witaminy i minerały
Tam, gdzie to możliwe, Natures Aid stosuje chelatowane witaminy i minerały dla lepszej przyswajalności.

•    Tabletki powlekane
Większe tabletki są powlekane, by umożliwić łatwiejsze połykanie.

•    Dla wegetarian i wegan
Tam, gdzie to tylko możliwe, Natures Aid stosuje składniki odpowiednie dla wegetarian i wegan, co jest zawsze wyraźnie zaznaczone na każdej etykiecie.

50041694606022015164321

10494782_10153047292151091_5964046050439323536_n

Write a comment