PACIFICA Perfume

logo

Firma PACIFICA ma swoją siedzibę w Portland w Oregonie w USA. Firma została stworzona przez aromaterapeutkę Brook Harvey Taylors, która wraz z producentem filmowym Billym Taylorem zaczęła tworzyć unikalne zapachy, niepodobne do innych.

 

Fascynacja Brook magicznym światem zapachów zaczęła się, gdy była jeszcze nastolatką. Od zawsze będąc niezwykle wyczulona i zafascynowana zapachami przypraw i ziół, odkryła książkę Jitterburg Perfume i rozpoczęła tworzenie własnych zapachów na bazie olejków eterycznych, które kupowała w lokalnym sklepie. Jej droga wyklarowała się jeszcze bardziej, gdy zaczęła studiować aromaterapię i otrzymała od pewnej aromaterapeutki całą bibliotekę na ten temat. Pasja tworzenia perfum przerodziła się u niej w swego rodzaju misję kreowania zapachów wykraczających poza przeciętność.

 

Szczęście sprzyjało Brook, gdy spotkała na swej drodze Billego Taylora – absolwenta fotografii i reżyserii, który przez pięć lat podróżował po kraju kręcąc filmy dla kanałów telewizyjnych. Połączenie talentu i pasji Brook oraz doświadczenia Billego doprowadziły do powstania firmy Pacifica. Sukces nie pojawił się od razu. Przełomowym momentem okazało się wyprodukowanie świeczek zapachowych na podstawie kompozycji stworzonych przez Brook, które okazały się hitem podczas wystawy przemysłowej. Sukces ten przyczynił się do zbudowania przez Brook i Billego świata unikalnych zapachów – firmy Pacifica.

 

HP35010

Od samego początku twórcy firmy inwestowali swoja energię głównie w jakość produktów, jak też nabywanie doświadczenia związanego z zapachami zamiast w strategie marketingowe, wierząc, że klienci, którzy zakochają się w ich produktach, rozgłoszą to po całym świecie. I tak też się stało. Klienci firmy Pacifica to nie tylko wielbiciele zapachów, ale także świadomi konsumenci, którzy głęboko cenią sobie nowatorskie podejście do tworzenia zapachów.  Kompozycje zapachowe są wyrafinowane i złożone, lecz przy tym także radosne, pełne optymizmu i atrakcyjne. Zapachy wydają się mieć zupełnie odmienne nuty zapachowe w zależności od tego, kto je nosi, stając się z czasem unikalną i integralną częścią danej osoby. Klienci kupują perfumy Pacifica także ze względu na niezwykłe zaangażowanie twórców firmy w tworzenie bezpiecznych, naturalnych i nie naruszających równowagi środowiska naturalnego produktów. 

 

Obecnie firma Pacifica jest powiewem świeżości na rynku perfum. Od początku nastawiona na unikalność i kompleksowość kompozycji zapachowych, Pacifica to wyraz pasji ukierunkowanej na piękno świata zapachów i ekspresja czystej radości życia.

 

Perfumy firmy Pacifica nie  zawierają:  ftalanów, parabenów, sztucznych barwników, olei mineralnych, glikolu propylenowego i benzenu. Bez GMO. Produkty nie są testowane na zwierzętach. Produkty są w 100% roślinne, wegańskie i bezglutenowe.

PacificaRollOnPerfume

Write a comment