Żywa woda – naturalna potrzeba naszego ciała

Żywa woda – naturalna potrzeba naszego ciała.

 

Ludzki organizm składa się w 70% z wody. Obecnie istnieją dowody na to, że wiele chorób spowodowanych jest właśnie faktem nie przyjmowania wystarczającej ilości płynów. Komórki ulegają wówczas przesuszeniu, spowalnia się transport białka, enzymów, ale i substancji toksycznych, i szybciej się starzejemy.

Woda magnetyzowana to żywa woda, najbardziej podobna do źródlanej, którą przepełnia ziemski magnetyzm, w przeciwieństwie do wody stojącej w basenach, zbiornikach, rurach, która utraciła swoją energię.


Woda magnetyzowana posiada inną strukturę, zamiast dużych molekuł składa się ona z trójcząsteczek (po 3 molekuły), które tworzą najlepszą i najkorzystniejszą formę. Zmianie ulega jej gęstość, lepkość, przewodnictwo i Ph, jak również i napięcie powierzchniowe, co ma wielkie znaczenie dla życia i przyspieszania procesów metabolicznych, rozpuszczania białek, enzymów i innych.


Najlepsze rezultaty otrzymuje się kiedy woda jest magnetyzowana dwubiegunowo, pręcikiem, w czasie kilkudziesięciu sekund. Można też pozostawić pręcik w dzbanku lub butelce, a tylko dolewać nową wodę. W ten sam sposób można magnetyzować inne napoje, włącznie z sokami, mlekiem, napojami alkoholowymi, pamiętając, że magnetyzm w zamkniętej butelce utrzymuje się do 3 dni.


Szczególnie zalecane jest picie magnetyzowanej wody w czasie grypy, po szklance co kilka godzin, prewencyjnie oraz podczas krótkich chorób, ponieważ woda ta podnosi odporność organizmu.

Woda magnetyzowana wykazuje bardzo dobre działanie na komórki jelita cienkiego, co przyspiesza perystaltykę jelit i przeciwdziała zaparciom.

Woda przegotowana lub zamrożona traci swoje właściwości magnetyczne.

W celu przywrócenia naturalnej struktury wody, należy zanurzyć mieszadełko magnetyczne np. w szklance z wodą. Siła magnesu wynosi 1500 Gs co pozwala na magnetyzację każdego napoju.

 Aby magnetyzować 250 ml wody należy zanurzyć pręt magnetyczny w szklance na ok. 15 minut lub ciągle mieszając przez 2 – 3 minuty.

 Namagnetyzowaną wodę należy pić w przypadku wszystkich schorzeń i zaleca się co półroczną kurację (wiosną i jesienią) przynajmniej 1 litr dziennie przez 20 do 30 dni, aby zapewnić profilaktyczne oczyszczenie całego organizmu.

Magnetyzowana woda wspomaga leczenie:
– kamieni żółciowych i nerkowych,
– skrzepów,
– bólów układu pokarmowego i moczowego,
– zaparć, prostaty,
– cukrzycy i wielu innych chorób

– poprawia ogólną wydolność organizmu

– powoduje, że suplementy diety i dobroczynne składniki odżywcze są lepiej wchłaniane

– oczyszcza i detoksykuje organizm

 

Pod wpływem magnetyzowanej wody wapń ulega jonizacji, a wówczas wytwarza inne, laminarne kryształy, w przeciwieństwie do niejonizowanego wapnia, który tworzy kryształy gwiaździste. Ten drugi kształt łatwo się odkłada w nerkach, ściankach naczyń krwionośnych oraz wokół stawów i w ścięgnach, powodując poważne dolegliwości.

 

Natomiast zjonizowany wapń łatwo jest wydalany z nerek i naczyń krwionośnych, a jednocześnie łatwo wchłania się do kości, a więc sprzyja w prewencji i leczeniu osteoporozy. Komórki budujące kości, tzw. osteoblasty, pod wpływem pola magnetycznego pracują szybciej, kość szybciej się zrasta i wypełnia.

 Dlatego też najkorzystniejsze jest połączenie namagnesowania poprzez noszenie magnetycznej biżuterii i picie magnetyzowanej wody dla wewnętrznego oczyszczania organizmu i rekonstrukcji kości.


Pręcik magnetyczny w każdym domu zapewnia prewencję dla całej rodziny.

Comments 6

 1. Sławomir
  21 lipca 2016

  Dziwię się że ludzie są tak mało wyedukowani jeśli chodzi ogólnie o magnetoterapie. To jest chyba najprostszy sposób, aby naturalnie zadbać o optymalne zdrowie każdego organizmu. Jeśli chodzi o żywą wodę, to powinna być ona podstawą w każdym domu. Już nie mówię o zróżnicowaniu dla jakiejkolwiek diety. Po co faszerować się jakimiś suplementami, czy później w razie już choroby niewiadomo jakimi lekami. Na początek wystarczy po prostu ożywić wodę ponownie poprzez choćby pręt lub podstawkę.
  Pozdrawiam

 2. sabina
  8 maja 2017

  prosze mi powiedziec czym rozni sie woda jonizowana od magnetyzowanej.sprzedaja jonizatory a tu tylko magnesowy precik? a wode srebrna gdy elektroda jest ze srebra?

 3. Paweł
  20 marca 2018

  Magnetyzowanie wody to oszustwo. Trzymam wodę od dwóch miesięcy na mocnym magnesie neodymowym bez żadnych efektów.

  1. 21 września 2022

   Kwestia tego jakich efektów się oczekuje 🙂

 4. michal
  22 września 2018

  czy to dziala

  1. 21 września 2022

   Masaru Emoto to badacz, zajmujący się zagadnieniami struktury wody. Warto troszkę poczytać o nim. Działa jak najbardziej.

Write a comment