SACRED EARTH – MUZYKA DLA WEWNĘTRZNEGO SPOKOJU

Pochodzący z  Sunshine Coast w Australii zespół Sacred Earth podczas swojej europejskiej trasy koncertowej dzieli się z nami podnoszącą na duchu muzyką prosto z serca. Starożytne mantry, nastrojowe flety, piękne kojące melodie, sprowadzają nas do stanu głębokiego szczęścia. Prem i Jethro podróżują po świecie z jednym zamiarem… dzieląc się swoją muzyką, która głęboko porusza nasze serca i prowadzi nas w przestrzeń, w której możemy wsłuchać się głęboko w naszą wewnętrzną mądrość i pamiętać jaki jest cel naszej podróży na tej pięknej ziemi.

Ten koncert to święty wieczór, to wspaniałe święto zjednoczenia naszych głosów, aby stać się instrumentem pokoju i miłości. To noc wdzięczności i uzdrowienia, przyjaźni i harmonii.

Przyprowadź tych, których kochasz. To wieczór dzielenia się pięknem rodziny, przyjaciół i miłości, również do Matki Ziemi, która tak bardzo potrzebuje teraz naszej uwagi.

Zespół Sacred Earth to z pochodząca z Australii jedna z muzycznych opowieści sukcesu. Sprzedali ponad ćwierć miliona albumów i stali się dzięki temu jednym z najważniejszych artystów w Australii w dziedzinie muzyki nastrojowej. Kiedy usłyszysz ich dźwięki, z łatwością zrozumiesz dlaczego.

Muzyka Sacred Earth jest wręcz porywająca i fascynująca.

Urzekający wokal Prem jest jakby z innego świata, odkrywanie głębi ludzkich emocji, kiedy śpiewa święte mantry i wzruszające słowa, poruszają serca każdego.

Podczas gdy Prem muska klawiaturę delikatnym dotykiem, Jethro zachwyca harmoniami wokalnymi i kojącymi melodiami instrumentalnymi, grając na japońskim flecie shakuhachi, indyjskim Bansuri, flecie irlandzkim czy gitarze akustycznej.

Prem i Jethro z dużym entuzjazmem koncertują dotykając serca wielu ludzi ich podniosłą muzyką. Grają w teatrach, salach społecznych, kościołach, warsztatach i festiwalach jogi na całym świecie, wykonując swoje charakterystyczne, głębokie emocjonalne dźwięki dla całej rzeszy fanów.

Każdy, kto kiedykolwiek doświadczył występu Sacred Earth na żywo wie, że to coś więcej niż tylko koncert muzyki nastrojowej – to niezwykle wzruszające wydarzenie. Płyną łzy, uśmiech i szczęście się rozprzestrzenia, a głębokie poczucie spokoju przenika całą przestrzeń.

Muzyka Sacred Earth to rzadkie zjawisko w dzisiejszym stresującym życiu, dlatego ich koncerty są często całkowicie wyprzedane. Ludzie wracają, by poczuć spokój i harmonię, by poczuć łączność z najgłębszymi aspektami siebie, by choć przez chwilę zapomnieć o otaczającym ich świecie, to kosmiczna podróż przez galaktyki i wyjątkowa przygoda. Muzyka Sacred Earth jest jak balsam dla naszej Duszy, naszego wnętrza.

Po 14 latach wspólnego muzykowania i koncertowania,  nagraniu 9 uznanych albumów, para na jakiś czas zrobiła sobie przerwę, aby cieszyć się samotnością i rodziną razem z trójką dzieci, praktykując jogę i pisząc nową muzykę w subtropikalnych lasach Sunshine Coast w Australii, niemalże na zapleczu ich domu.

Jednak w 2015 roku postanowili wrócić po przerwie z bardzo oczekiwanym i udanym nowym albumem „KuTumba”, biorąc swoje troje dzieci w trasę po Australii. „KuTumba” jest nepalskim określeniem dla rodziny. „Mieliśmy trzy lata przerwy od nagrywania, bo  po prostu postanowiliśmy mieć dzieci, a w tym albumie chcieliśmy uchwycić tę piękną podróż. Ten album to święto stworzenia nowej rodziny. To bardzo radosny, piękny album.”

W 2016 roku Sacred Earth rozpoczęli również przygodę z międzynarodowymi koncertami, miedzy innymi w Europie i Azji z prostym zamiarem podniesienia na duchu wszystkich, którzy przychodzą na ich koncerty.
Rozkoszuj się Sacred Earth na żywo już w czerwcu w Polsce na dwóch kameralnych koncertach. Jeśli lubisz lubisz takich muzyków jak Enya, Deep Forrest, Deva Premal, Mirabai Ceiba, na tym koncercie nie może Cię zabraknąć.

Więcej o artystach:

http://www.sacredearthmusic.com/

FB: https://www.facebook.com/sacredearthmusic/

You Tube: https://www.youtube.com/channel/UCP3a6PRojQZ8tkEgw15Rtzw

Write a comment